Daugavpilī atvērts jau trešais Rimi veikals

3. aprīlī, durvis vēris jau trešais Rimi veikals Daugavpilī – Rimi lielveikals tirdzniecības centrā Ditton Nams (adrese: Daugavpils, Cietokšņa iela 60). Tā izveidē ieguldīti vairāk nekā 600 tūkstoši latu. Rimi t/c Ditton Nams ir pirmais pēc jaunā koncepta veidotais lielveikals Daugavpilī, kas nodrošinās plašu preču sortimentu, īpaši akcentējot svaigās pārtikas produktu klāstu. Kopumā veikalā radītas 54 jaunas darba vietas, lielākoties Daugavpils un apkaimes novadu iedzīvotājiem.

Rimi lielveikala t/c Ditton Nams kopējā platība ir gandrīz 1 300 m², un tajā pircējiem tiks nodrošināts aptuveni 7500 preču vienību. Veikala sortimenta lielākā daļa atvēlēta svaigajai pārtikai – augļiem, dārzeņiem, piena un gaļas produktiem, zivīm, kā arī konditorejas izstrādājumiem. Tāpat sortiments papildināts ar ekoloģiskās pārtikas zīmola I love eco produkciju. Turklāt pēc jaunā koncepta veidotajā Rimi veikalā īpaši domāts par pircēju komfortu – veikala plānojums ir ērtāks un plašāks, izveidotas modernas vitrīnas, kā arī jauna dizaina sveramo riekstu stends. Lai pircējiem nodrošinātu ērtāku iepirkšanās procesu, svaigā pārtika ir izvietota četrās atsevišķās nodaļās jeb “mini veikaliņos” – pie Miesnieka, pie Zvejnieka, pie Gardēža un pie Maiznieka.

„Domājot par arvien lielākām klientu ērtībām, esam izveidojuši stabilu Rimi veikalu tīklu Daugavpilī. Tādējādi pircējiem tiek nodrošināts ne tikai plašāks preču sortiments, bet arī lieliskas iepirkšanās iespējas iedzīvotājiem stratēģiski nozīmīgās pilsētas vietās – gan pašā centrā, gan arī ārpus tā,” par jauno Rimi lielveikalu stāsta Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Būvniecības projektu jaunajam Rimi lielveikalam izstrādājis projektēšanas birojs SIA Statio, savukārt renovācijas darbus veikusi būvkompānija – SIA DV Serviss.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply