Ādažu čipsi ražošanai šogad stādīs kartupeļus 430 ha platībā

AS “Latfood Agroservisa” direktors Ilgvars Krūmiņš informē, ka šogad „Ādažu čipsi„ ražošanai sadarbībā ar Latvijas zemnieku saimniecībām ar kartupeļiem plānots apstādīt aptuveni 430 hektārus.

I.Krūmiņš norāda, ka šogad apstādītā platība būs līdzīga kā pērn, kad novāktās kartupeļu ražas daudzums pilnībā nodrošināja ražošanai nepieciešamo izejmateriālu.

Kartupeļu audzēšanā “Latfood Agroserviss” sadarbosies ar līdzšinējiem partneriem, kā arī, iespējams ar vienu vai divām jaunām zemnieku saimniecībām.

Ilgvars Krūmiņš, “Latfood Agroservisa” direktors: „Šobrīd ar līdzšinējiem un, iespējams, atsevišķiem jauniem partneriem norisinās pārrunas par turpmāko sadarbību un nosacījumiem. Savukārt aprīlī, līdzīgi kā citus gadus, līgumi jau būs noslēgti. Nemainīgi, ka līdz šim, AS Latfood produkcijas ražošanai izmantos tikai un vienīgi Latvijā audzētus kartupeļus. Šogad plānojam apstādīt līdzīgu kartupeļu platību kā pērn.”

AS „Latfood” ražotie kartupeļu čipsi tiek ražoti tikai no Latvijā speciāli audzētiem kartupeļiem, ko nodrošina apmēram 20 Latvijas zemnieku saimniecības, ar kurām AS „Latfood” sadarbojas jau vairāk nekā 10 gadus. AS „Latfood Agroserviss” nodrošina aptuveni 25% no kopējās kartupeļu ražas, ko izmanto “Ādažu čipsi” ražošanā.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply