Lieldienu brīvdienās Domina Shopping tiks veidota lielākā Lieldienu olu kolekcija

Lieldienu nedēļas nogalē – sestdien, 7. aprīlī, un svētdien, 8. aprīlī, no plkst. 12:00 līdz 16:00 tirdzniecības centrā Domina Shopping tiks veidota lielākā Lieldienu olu kolekcija. Tās veidošanā aicināti iesaistīties visi tirdzniecības centra apmeklētāji, atnesot pašu rokām krāsotās olas un apmainot tās pret Kinder Surprise šokolādes olām. Svētku laikā Domina Shopping notiks arī citi Pavasara saulgriežiem veltīti izklaides pasākumi visai ģimenei – bērniem būs iespēja iesaistīties jautrās spēlēs, savukārt vecākiem – iegādāties dažādus gardumus un smukumlietas Lieldienu tirdziņā.

Lielākā Lieldienu olu kolekcija taps no 5 tūkstošiem olu, kas tiks izvietotas 4 metrus augstā Lieldienu olā. Olu maiņas procesā – atnesot pašu rokām krāsotas olas un apmainot tās pret Kinder Surprise šokolādes olām, tirdzniecības centrā izstādītā milzu Lieldienu ola tiks piepildīta ar īstām Lieldienu olām.

Turklāt ikviens Domina Shopping apmeklētājs varēs ne tikai piedalīties lielākās Lieldienu olu kolekcijas veidošanā, bet arī izdarīt kādu labu darbu – jo visas atnestās olas kā svētku maltīte tiks nogādātas Rīgas lielākajām dzīvnieku patversmēm un Rīgas Zooloģiskajam dārzam.

Tāpat ikvienam būs iespēja iesaistīties olu krāsošanas meistarklasē, kā arī izmēģināt spēkus olu ripināšanā. Savukārt Lieldienu tirdziņš, kurš tirdzniecības centrā darbosies no 2. līdz pat 8. aprīlim, piedāvās iegādāties dažādus Latvijas ražotāju sarūpētos gardumus – žāvētus augļus un sukādes, dabīgas sulas, raušus, sierus, kā arī virkni skaistumlietu – apģērbu un aksesuārus, koka rotaļlietas, dabīgo kosmētiku, māla izstrādājumus, interjera priekšmetus un citus amata meistaru roku darbus.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply