CSDD informācija un aktivitātes drošai un aizraujošai atpūtas sezonai

Tuvojoties vasarai, kad cilvēki vairāk pievēršas aktīvai atpūtai – brauc ar velosipēdiem, mopēdiem, motocikliem un ar ūdenstransportu, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) izveidojusi informatīvus materiālus par drošu laika pavadīšanu un sagatavošanos tai. Plānots, ka šos materiālus un cita veida interesantu informāciju būs iespēja saņemt dažādos publiskos pasākumos, kur vasaras gaitā piedalīsies CSDD, bet pirmo reizi šogad – CSDD stendā izstādē „Atpūta un Sports 2012”, kas no 30.marta līdz 1.aprīlim notiks Ķīpsalā.

CSDD stendā izstādē būs arī citas aizraujošas un ne mazāk interesantas lietas. Piemēram, iespēja apskatīt CSDD eksāmenu motociklus un to aprīkojumu. Noderīgu iespēju CSDD sarūpējusi topošajiem velosipēdistu vadītājiem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu – viņi varēs kārtot velosipēda vadītāja eksāmenu un iegūt vadītāja apliecību, tādēļ līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un vienai dokumentu fotogrāfijai. Ja eksāmenu kārto pirmo reizi, tas ir bez maksas, tāpat kā velosipēdista apliecība ir bez maksas, savukārt katrs atkārtots eksāmens maksā Ls 0,77.

Tāpat stendā varēs uzzināt likumdošanas aktualitātes un saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar velosipēdu, mopēdu, motociklu, atpūtas kuģu reģistrēšanu, iegūt informāciju par eksāmeniem šo transportlīdzekļu vadītāju apliecību saņemšanai, kā arī iespēja izmēģināt teorijas eksāmena kārtošanu datorā.

CSDD stendā varēs uzzināt par šīs sezonas Rīgas Motormuzeja, Bauskas motormuzeja un Biķernieku kompleksās sporta bāzes aktivitātēm.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply