Rīgas Dzemdību nams un dziedošo dvīņu māsu duets „Dvīnes” aicina dvīņus piedalīties Lielajā talkā

Šī gada 21. aprīlī, kad visā Latvijā notiks Lielā Talka, tās ietvaros notiks talka arī Rīgas Dzemdību nama teritorijas sakopšanai un labiekārtošanai. Lai talkošana Rīgas Dzemdību nama teritorijā kļūtu par unikālu, prieka pilnu un aizraujošu notikumu tā lielākiem un mazākiem dalībniekiem, šogad talkot aicinām Rīgas Dzemdību namā dzimušos dvīņus.

Talkas laikā plānots sakopt zaļo zonu ap Rīgas Dzemdību namu un tā parku. Savukārt talkas noslēgumā aicināsim visus dvīņus atspirdzināties un iestiprināties, kā arī nofotografēties kopbildei, kuru pēc tam varēs saņemt elektroniski.

Rīgas Dzemdību nama talkā savu dalību jau apstiprinājušas talantīgās dziedošās dvīņu māsas Ana un Katrīne Drozdovičas (Dvīnes). „Lielā Talka ir fantastiska ideja. Mūsuprāt Lielā talka Latvijā jau kļuvusi par kaut ko daudz vairāk, par kaut ko daudz emocionālāku un sociāli nozīmīgāku, kā praktisku vides sakopšanu, radot saliedētību, un labi padarīta darba sajūtu. Mēs esam priecīgas par jauko Rīgas Dzemdību nama talkas ideju – aicināt talkā dvīņus! Kā Rīgas Dzemdību namā dzimušas dvīnes, būsim priecīgas pielikt arī savu roku kārtīgai, priecīgai un aizraujošai talkošanai.” tā par talku saka Dvīnes.

Visus Rīgas Dzemdību namā dzimušos dvīņus dalībai talkā aicinām pieteikties, rakstot uz imants.mozers@rdn.lv līdz š.g. 16. aprīlim. Talkas norise plānota 21. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 12:00. Pulcēšanās pie Rīgas Dzemdību nama no 9:45.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply