Jūrmala saņem devīto Travel.ru „Zvaigzni”

Pagājušajā nedēļā starptautiskajā tūrisma izstādē „MITT 2012”, kas no 21. līdz 24. martam norisinājās Maskavā, Jūrmala saņēma Krievijas tūrisma un ceļojumu portāla www.travel.ru prestižo balvu „Zvezda Travel.ru” („Zvaigzne Travel.ru”) kā labākais Baltijas jūras reģiona kūrorts.

Kopš 2003. gada, kad Krievijas tūrisma portāls www.travel.ru iedibinājis nominācijas dažādās tūrisma kategorijās, pēc portāla lietotāju balsojuma internetā Jūrmala jau devīto gadu atzīta par labāko Baltijas jūras kūrortu. Tūrisma un ceļojumu portālu Travel.ru apmeklē vidēji 10 000 interesentu diennaktī, 70 % no tiem ir Krievijas iedzīvotāji.

Titulu „Labākais Baltijas jūras kūrorts 2011” un balvu „Zvezda Travel.ru” Jūrmalas kūrortpilsēta ieguvusi, sacenšoties ar 27 citiem Baltijas jūras reģiona kūrortiem Vācijā, Skandināvijā, Krievijā un Baltijas valstīs.

Jūrmalas pilsētas dome uzskata, ka piešķirtais apbalvojums ir mērķtiecīga darba un pašvaldības, pilsētas komersantu un Latvijas un Krievijas tūrisma uzņēmumu veiksmīgas sadarbības rezultāts, un ceļotāji no Krievijas ar savu balsojumu ir atzinīgi novērtējuši mūsu pūliņus pastāvīgā pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā un jaunu piedāvājumu izstrādē.

Kategorija: Tūrisms
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply