Pašmāju kartona iepakojumi ir veiksmīgs risinājums vietējiem ražotājiem

Atbalstot pašmāju ražotājus, vairāki Latvijas uzņēmumi par savas produkcijas stendiem izvēlas Latvijā ražotus kartona izstrādājumus. Šis materiāls ir dabai draudzīgs, labi izskatās, kā arī tas ir viegli pārstrādājams, līdz ar to arī ekoloģisks.

Uzņēmumiem, kuru mērķis ir iekarot savu vietu Latvijas tirgū un līdz ar to apzināt arī šim reģionam raksturīgo cilvēku mentalitāti, ir svarīgi izvēlēties par sadarbības partneriem vietējos uzņēmumus, jo tās uzreiz ir lielas priekšrocības. Ļoti īsā laikā tiek sasniegta savstarpēja sapratne par to, kādam vajadzētu būt iepakojumam vai stendam, lai pircējs to no veikala plaukta ieliktu savā grozā un nopirktu. Kā arī pēc Sabiedriskās Domas un Tirgus Izpētes Centra (SDTIC) datiem var pārliecināties, ka Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk sāk novērtēt vietējo ražotāju centienus iekarot savu patstāvīgo pircēju sirdis.

Vietējā kartona iepakojuma ražotāja SIA “Aimax” darbinieki ļoti labi pārzina mūsdienu tirgus situāciju attiecībā uz ražotāju vēlmi izcelt tieši savu produkciju, kā arī pircēju principus, izvēloties produktus. “Protams, katrs uzņēmums, kas ir mūsu klients vēlas, lai tieši viņa preci pircējs izvēlas un, lai tieši viņa produkts ir īpaši ievērojams veikalu plauktos. Tādēļ arī mūsu taktika ir ar katru no klientiem strādāt individuāli un atrast īpašus risinājumus, kas piestāv gan konkrētajam produktam, kā arī izceļas un ir citādāks plašajā veikalu piedāvājuma klāstā” apstiprina projektu vadītāja Ilona Rimševiča.

Kartonu līdzīgi kā papīru izgatavo no celulozes jeb koksnes, taču tas ir blīvāks un līdz ar to arī izturīgāks par parastu papīru. Kartonu iespējams veidot arī no makulatūras, padarot to dabai draudzīgāku, vienlaikus saglabājot labās īpašības. Kā novērots, interese par dabisku un videi draudzīgu iepakojumu pieaug ne vien no sabiedrības – patērētāju, bet arī ražotāju puses. Līdz ar to, izvēloties uzņēmuma “Aimax” kartona iepakojumus un stendus, ražotājs reizē atbalsta dabīgus materiālus un saudzē dabu.

“Aimax” tirgū piedāvā dažāda iepakojuma formas, piemēram, Latvijas valsts kontūras kastes suvenīriem, kā arī dažādus apaļas un tradicionālas formas iepakojumus, kam katram ir kāds īpašais elements – lodziņš, rokturītis, aizvēršanas tehnoloģija u.c.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply