Lielākajai sabiedrības daļai barankas, sausiņi un cepumi asociējas ar vasaras mēnešiem

Veicot iknedēļas aptauju sociālajos portālos Twitter.com un Draugiem.lv, „Vidzemes maiznīca” noskaidroja, ka lielākajai sabiedrības daļai barankas, sausiņi un cepumi asociējas ar vasaras mēnešiem un izbraukumiem pie dabas, tāpat daļa iedzīvotāju atzīst, ka šie kārumi asociējas ar ziemu, kur tos var ēst pie tējas.

Pikniki un citi izbraukumi pie dabas nereti ir tie, uz kuriem līdzi tiek ņemti dažādi našķi. Kā informē Twitter.com lietotāja Dace, šie kārumi tiek visbiežāk ņemti līdzi uz peldēm un pārgājieniem, kad nepieciešams remdēt izsalkumu.

Tāpat šobrīd, kad strauji tuvojas vasara, liela daļa sabiedrības lielāku vērību pievērš savas un tuvāko veselības un vizuālā izskata uzlabošanai, mainot paradumus ēšanā, aizstājot veselībai nedraudzīgos kārumus ar barankām un sausiņiem, kas satur veselībai nepieciešamās sēklas un rozīnes.

“Lai gan mūsu ražotie našķi ir ieguvuši atzinību un pārdošanas apjomi liecina, ka iedzīvotāji tos iegādājas regulāri, tomēr vasara parasti ir aktīvākais mēnesis. Tas skaidrojams ar izbraukumiem, piknikiem, pārgājieniem, vakariņām dārzā u.c. izklaidēm, jo svaigā gaisā visbiežāk gribas kaut ko apēst un šie kārumi ir ne tikai veselīgi, bet mazina izsalkumu,” atzīmē A/S “Vidzemes maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply