KPMG Baltics kategoriski noraida visus pārmetumus

KPMG Baltics kategoriski noraida pēdējo dienu laikā publiskajā telpā izteiktos apgalvojumus par neprofesionālu administratora funkciju pildīšanu un strādāšanu savu vai kādu trešo personu labā. KPMG Baltics visas līdzšinējās un arī turpmākajās dienās dažādu personu plānotās aktivitātes saista ar viņu vēlmi izdarīt spiedienu uz tiesu, kurai 29. martā ir jālemj par MAS Latvijas Krājbanka bankrotu.

Visas šīs agresīvās darbības, kas vērstas uz KPMG Baltics vārda nomelnošanu un profesionalitātes apšaubīšanu, ir tikai un vienīgi šo personu interesēs. Nav noslēpums, ka daudzām personām, iepriekšējās bankas vadības prettiesiskās rīcības dēļ, bankā ir iestrēguši lieli līdzekļi, kurus viņas visiem līdzekļiem tagad cenšas atgūt, nerēķinoties ar citu kreditoru interesēm.

Mūsuprāt, visas sūdzības tiesā ir iesniegtas vienīgo ar mērķi – panākt attiecīgajām personām vēlama administratora iecelšanu, lai varētu realizēt savas intereses uz citu kreditoru rēķina.

KPMG Baltics savu darbu veic profesionāli un atbilstoši visām likuma prasībām, lai varētu atgūt līdzekļus, kas pazaudēti iepriekšējās bankas vadības rīcības rezultātā, un norēķinātos ar kreditoriem likumā noteiktajā kārtībā.

Jāatzīmē, ka KPMG Baltics saskaras ne vien ar kreditoru veiktajām aktivitātēm, bet arī atsevišķiem debitoriem, kuri diemžēl uzskata, ka var ļaunprātīgi nemaksāt kredītus Latvijas Krājbankai.

Sūdzības pēc būtības tiesā tiks skatītas 29. martā, kur arī mēs detalizēti argumentēsim savu pozīciju. Šobrīd arī ir zināms, ka Andra Ārgaļa iesniegtā sūdzība ir noraidīta un netiks skatīta.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply